Zwroty

 Zwrot produktów

Zgodnie z art. 27 Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 r, poz. 827)  klient będący Konsumentem ma prawo odstąpienia od umowy. Towar musi być w nienaruszonym stanie.

Zwracany produkt nie może nosić śladów używania - każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany, towar dostarczony w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty.

 

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu:

  1. Od umowy sprzedaży można odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od dnia dostawy. Informacje taką można również przesłać drogą mailową na adres sklep@sznurkowo.pl

     2. Oświadczenie powinno zawierać następujące informację:

  •   Dane kupującego: imię nazwisko, adres 
  •   numer zamówienie
  •   nazwę, ilość i cenę zwracającego towaru
  •   numer konta bankowego do zwrotu pieniędzy

     3. W razie skutecznego odstąpienia od umowy sprzedaży, umowa jest uważana za niezawartą. Klient zobowiązany jest do zwrotu zakupionego towaru, niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 (czternaście) dni.

     4. Towar należy zwrócić na adres: Alcema Cezary Cichoński ul. Główna 24, 26-900 Aleksandrówka

     5.  Do zwracanego towaru prosimy o dołączenie podpisanego oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Wzór oświadczenia można pobrac tutaj: FORMULARZ ZWROTU

     6. Koszty przesyłki zwrotnej pokrywa Klient.

     7. W terminie 14 dni od odstąpienia przez klienta od umowy Właściciel Sklepu zwraca klientowi wszystkie otrzymane płatności w tym koszt dostarczenia towaru poniesiony podczas składania zamówienia (w momencie zwrotu wszystkich rzeczy z zamówienia/faktury). 

      8. Zastrzegamy prawo do zwrotu środków w takiej formie w jakiej zostało opłacone zamówienie (np. poprzez szybkie płatności Payu)

     

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl